450 Lekë


Përshkrimi

  • Espresso Bar është një përzierje e krijuar për të ofruar shijen dhe kremozitetin                                          maksimal gjate përdorimit në makinerite ekspres për bustina.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44135

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bustina Espresso Bar përmban një përzierje të karakterizuar nga një prani

më e madhe e kualiteit te kafesë Robusta e cila i jep pijes një korpozitet mjaft te forte.

Shtimi i kualiteteteve të rafinuara te Arabikes të pjekura individualisht ben që ky ekspres i forte të

shprehë më së miri karakteristikat e kremozitetit intensiv dhe te shijes mjaf komplete.

Numer 1 Kuti me 18 bustina secila .

Bustina permban 7gr produkt kafe secila.

Perdoren ne cdo makineri te pershtateshme per bustina.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

kafja shumë e mirë

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

kafja shumë e mirë