550 Lekë


Përshkrimi

  • Kafe per ekspres shtepie.
  • Përzgjedhje e kafeve më ekskluzive Arabike, bluar në mënyrë profesionale.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 45064

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Një përzierje për njohës të vertete te kafese kualitative, që gjithashtu preferojnë një shije të fortë dhe shumë aromatike.

Përzierja është e përbërë nga kafet më të mira Arabika nga Amerika Qendrore dhe Jugore dhe Briri i Afrikës.

Retrogusto frutash , arome lule vjollcë, arre dhe buke të thekur. Trupi është shumë i plotë me ëmbëlsi të theksuar.

Aciditet i këndshëm, gjithmonë i kontrolluar mirë.

Shije qe mbetet mjafte gjate pas pirjes.

Kafe ekspres i përshtatshëm në çdo kohë të ditës.

Ideale pas një vakti të rëndësishëm.

Reviews (0)