390 Lekë
400 Lekë
Kurseni 10 Lekë


Përshkrimi

  • Kafe e bluar per Moka.
  • Shije e fortë dhe e qendrueshme.
  • Trup i shkëlqyeshëm.
  • I pasur ne aroma.
  • Për tu shijuar si ekspresi i parë i ditës.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44249

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Një ekspres me një shije të fortë dhe te qendrueshme.

Trup i shkëlqyeshëm.

I pasur ne aroma.

Për tu shijuar si ekspresi i parë i ditës.

Bluar per Moka

Produktet që keni parë

Reviews (0)