450 Lekë


Përshkrimi

  • Kafe e bluar posacerisht per Ekspres Shtepie.
  • Edhe në shtëpi nje ekspres i shkelqyer si në bar.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44252

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Espresso Casa është një përzierje e krijuar për të ofruar shijen maksimale, kremin dhe

aromën gjate përdorimit ne makinën per ekspres familiar.

Rezultati është një ekspres i shkëlqyeshëm për njohësit e vertete te kafese.

Reviews (0)