420 Lekë
450 Lekë
Kurseni 30 Lekë


Përshkrimi

  • Kafe e bluar per Moka.
  • Shije e plotë dhe ëmbëlsi e theksuar.
  • Aciditeti i këndshëm, gjithmonë i kontrolluar mirë.
  • Retrogusto jashtezakonisht e qendrueshme ne kohe.
  • E përshtatshme në çdo kohë të ditës.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44248

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mishela Puro Arabica u garanton klientëve përsosmërinë e kafesë në mjedisin e shtëpisë.

Shijimin e një filxhani kafeje te cilesise se larte sa herë që dëshironi, por edhe sigurine e nje mikpritje cilësore.

Meriten per keto qe thame me pare pervec misheles se kualiteteve arabike te zgjedhura nje nga nje, e ka edhe metoda

mjaft efektive e paketimit të kafesë së bluar, e cila e mbron atë nga mjedisi i jashtëm duke ruajtur aromën për një kohë të gjatë.

Bluar per Moka.

Reviews (0)