400 Lekë
450 Lekë
Kurseni 50 Lekë


Përshkrimi

  • Kafe e bluar per Moka.
  • Shije e embel dhe me mjaft intensitet.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44250

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Një kafe me shije të embel, kremoze dhe plot trup.Kualiteti i artë është studiuar për ata që preferojnë

mishelat speciale plot aroma lulesh dhe intensitet ne retrogusto.

Bluar per Moka.

Reviews (0)