490 Lekë


Përshkrimi

Kafe e bluar illy Decaf 125 gr

Kafe e bluar Illy Decafeinato ofron një përzierje të veçantë të kafesë Arabica me një shije të butë, të pasur dhe të plotë të kafesë.

Paketohet në...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44861

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kafe e bluar illy Decaf 125 gr

Kafe e bluar Illy Decafeinato ofron një përzierje të veçantë të kafesë Arabica me një shije të butë, të pasur dhe të plotë të kafesë.

Paketohet në një paketë të shtypur pa ajër, që mund të ruajë aromën dhe shijen e çmuar të kafesë Illy.

Produktet që keni parë

Reviews (0)