990 Lekë


Përshkrimi

  • Kafe e bluar illy
  • Shije e butë dhe e ekuilibruar
  • Paketimi permban 250 gr
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44860

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kafe e bluar illy Normale 250 gr

Illy është e përkushtuar të garantojë cilësi të qëndrueshme në të gjithë zinxhirin e prodhimit, të ofrojë një Classico - e butë dhe e ekuilibruar

Të siguruara brenda kanaçes së illy-it, aromat e përzierjes përmirësohen dhe forcohen me kalimin e kohës, duke ruajtur një aromë të pasur që

lëshohet në ajër kur të hapet kanaçe, si një simfoni e përsosur dhe e lodhshme.

Illy ka përsosur përzierjen e saj unike të 9 origjinës Arabica për më shumë se 80 vjet, për t'i ofruar botës kafen e saj më të madhe.

Prodhohet dhe paketohet në një atmosferë mbrojtëse

Përmbajtja e kafeinës jo më e lartë se 1.5%.

Sistemi i ertifikuar i Cilësisë ISO 9001 100% Arabica

Madhësia e paketës: 250G

Produktet që keni parë

Reviews (0)