849 Lekë


Përshkrimi

Kafe e Bluar Lavazza Crema e Gusto 2*250 gr

Për ata që kërkojnë një pushim intensivisht të këndshëm dhe me aromë të fortë në çdo kohë të ditës (kohën e

duhur), Lavazza Crema...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43532

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kafe e Bluar Lavazza Crema e Gusto 2*250 gr

Për ata që kërkojnë një pushim intensivisht të këndshëm dhe me aromë të fortë në çdo kohë të ditës (kohën e

duhur), Lavazza Crema Gusto është një përzierje me një karakter të veçantë të bërë nga Arabica dhe Robusta e

shkëlqyeshme coffees. Një përzierje çokollate me një shije të plotë trupore. Cilësia e përzierjeve të Lavazza, e cila

e ka bërë Lavazza sinonim të ekspresit në të gjithë botën, vjen nga mbi një shekull pasion ekskluziv për kafenë,

përvojën, kërkimin dhe inovacionin. 70% Robusta 30% Arabica 

Ne paketim vijne 2 pako 250 gr ne shijen Crema e Gusto

Reviews (0)