549 Lekë
620 Lekë
Kurseni 71 Lekë


Përshkrimi

Kafe e Bluar Lavazza Decaffeinato 250g

Dekafeinat me aromë të plotë. Pjekja - e mesme. Kafeja nëntokësore Lavazza Decaffeinato është një përzierje

superiore e kafesë me të gjithë...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43527

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kafe e Bluar Lavazza Decaffeinato 250g

Dekafeinat me aromë të plotë. Pjekja - e mesme. Kafeja nëntokësore Lavazza Decaffeinato është një përzierje

superiore e kafesë me të gjithë intensitetin e një ekspresi, por asnjë prej kafeinës. Karakteristikat e përzierjes

Aroma - 4 Trup - 3 Intensiteti - 4 kafeja e preferuar e Italisë Lavazza është sinonim me kafe cilësore në të gjithë

botën, kjo vjen drejtpërdrejt nga mbi një shekull pasioni i kafesë, përvoja, kërkimi dhe inovacioni.

Produktet që keni parë

Reviews (0)