649 Lekë


Përshkrimi

Kafe e Bluar Lavazza Qualita Oro 250 gr

E shkëlqyeshme për ata që kërkojnë shijen tërheqëse të kafesë origjinale Arabica, kapsula Lavazza

Qualita Oro e cila ofron një aromë të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43530

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kafe e Bluar Lavazza Qualita Oro 250 gr

E shkëlqyeshme për ata që kërkojnë shijen tërheqëse të kafesë origjinale Arabica, kapsula Lavazza

Qualita Oro e cila ofron një aromë të fortë me një aromë të qëndrueshme dhe një aromë të rafinuar dhe të

ëmbël për të shijuar mëngjesin tuaj. Karakteristikat kryesore 

Reviews (0)