120 Lekë


Përshkrimi

Kafe turke ama®. Krijuar nga kokrra kafeje arabike të cilësisë së lartë, me origjinë nga Amerika Qendrore dhe Brazili. Trupi, aroma, dendësia e kremit dhe shija e jashtëzakonshme është...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43549

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 800 L
2 700 Lekë
3 500 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kafe turke ama®. Krijuar nga kokrra kafeje arabike të cilësisë së lartë, me origjinë nga Amerika Qendrore dhe Brazili. Trupi, aroma, dendësia e kremit dhe shija e jashtëzakonshme është përshtatur sipas traditës së kafesë turke. Roasted & Ground Coffee

Produktet që keni parë

Reviews (0)