400 Lekë


Përshkrimi

Kapsula Ama Decaff Nespresso

Espresoja e dekafeinuar eshte bere nga nje perzierje e Arabica dhe Robusta e karakterizuar nga nje shije e

shkelqyeshme dhe e bute e nje arome...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43790

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 390 Lekë
Shitur (267)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (853)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (125)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (1702)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (580)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (249)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (111)
I disponueshëm
- 200 L
719 Lekë
919 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 200 L
619 Lekë
819 Lekë
Shitur (77)
I disponueshëm
- 100 L
719 Lekë
819 Lekë
Shitur (184)
I disponueshëm
- 100 L
719 Lekë
819 Lekë
Shitur (220)
I disponueshëm
- 129 L
690 Lekë
819 Lekë
Shitur (49)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 50 L
390 Lekë
440 Lekë
Shitur (33)
2 ne stok
- 100 L
549 Lekë
649 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 159 L
690 Lekë
849 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
649 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
649 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
649 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
468 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Ama Decaff Nespresso

Espresoja e dekafeinuar eshte bere nga nje perzierje e Arabica dhe Robusta e karakterizuar nga nje shije e

shkelqyeshme dhe e bute e nje arome delikate, duke siguruar te njejten arome te plote te nje kafeje te rregullt.

Mund te shijohet ne çdo kohe duke pasur parasysh furnizimin e ulet te kafeines qe nuk tejkalon 0.1%.

Permbajtja e paketimit: 10 kapsula

Kapsula: 5,5 g kafe

Sistemi i makinerise se ekspresit: Makine Nespresso

Produktet që keni parë

Reviews (0)