400 Lekë


Përshkrimi

Kapsula Ama Intenso Nespresso Intenso eshte ekspresi i vertete italian, me nje shije te qarte dhe te forte.

Ka një trup te plote dhe arome bindese me nje prekje te lehte te aromes.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43786

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Ama Intenso Nespresso Intenso eshte ekspresi i vertete italian, me nje shije te qarte dhe te forte.

Ka një trup te plote dhe arome bindese me nje prekje te lehte te aromes.

Nje perzierje e temperamentit aziatik Robusta, e forte dhe e qarte, e embelsuar nga nderhyrja e Arabica

qe komplimenton aromen e saj.

Pije perfekte per te marre ngarkesen e duhur te energjise

Permbajtja:

10 kapsula

Kapsula: 5,5 g kafe

Sistemi i makinerise se ekspresit: Makine Nespresso

Produktet që keni parë

Reviews (0)