400 Lekë


Përshkrimi

Kapsula Ama Soprano Nespresso Espresso Premium eshte bere per njohesit e kafes nga

aroma e saj e shkelqyeshme, aciditetit te ulet dhe shijes se çokollates.

Espresso Premium eshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43787

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Ama Soprano Nespresso Espresso Premium eshte bere per njohesit e kafes nga

aroma e saj e shkelqyeshme, aciditetit te ulet dhe shijes se çokollates.

Espresso Premium eshte nje kafe e forte, qe vjen nga rajoni qendror i Amerikes se Jugut,

me nje perzierje te balancuar mire te aromave.

Mund te shijohet gjate gjithe dites fale permbajtjes se tij te ulet te kafeines.

Përmbajtja:

10 kapsula

Kapsula: 5,5 g kafe

Sistemi i makinerise se ekspresit: Makine Nespresso

Produktet që keni parë

Reviews (0)