400 Lekë


Përshkrimi

Kapsula Ama Trend Nespresso

Zgjedhja e kujdesshme dhe ndihmuese krijojne nje ekspres te paster Arabica me nje arome te embel dhe delikate.

Me permbajtjen e saj te reduktuar te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43789

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Ama Trend Nespresso

Zgjedhja e kujdesshme dhe ndihmuese krijojne nje ekspres te paster Arabica me nje arome te embel dhe delikate.

Me permbajtjen e saj te reduktuar te kafeines, eshte shoqeruesi ideal per çdo pushim te kendshem.

Permbajtja e paketimit: 10 kapsula

Kapsula: 5,5 g kafe

Sistemi i makinerise se ekspresit: Makine Nespresso

Produktet që keni parë

Reviews (0)