600 Lekë


Përshkrimi

  • 16 kapsula kompatibel me sistemin Lavazza A Modo Mio.
  • Deciso është një përzierje kafesh Robusta.
  • Kjo kafe është pjekur në mënyrë te tille që të përftoni ne filxhan një rezultat plot densitet dhe kremozitet.
  • Kafe shume e forte me retrogusto pjekjeje dhe frutash te thata. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 45068

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Deciso është një përzierje kafesh Robusta.

Kjo kafe është pjekur në mënyrë te tille që të përftoni ne filxhan një rezultat plot densitet dhe kremozitet.

Kafe shume e forte me retrogusto pjekjeje dhe frutash te thata. 

Kapsula kompatibel me cdo ekspres sistem Lavazza A Modo Mio.

Marka tregtare Lavazza a modo mio nuk është në pronësi të prodhuesit dhe kompanive të lidhura me të.

Produktet që keni parë

Reviews (0)