570 Lekë


Përshkrimi

Kafe ekspres dekafeinato me shije të butë dhe me aromë intensive të kafesë

E shkëlqyer për t’u shijuar në çdo çast të ditës, falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, në jo më shumë se...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31123

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kafe ekspres dekafeinato me shije të butë dhe me aromë intensive të kafesë

E shkëlqyer për t’u shijuar në çdo çast të ditës, falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, në jo më shumë se 0.1 %

Pako permban 10 kapsula

Produktet që keni parë

Reviews (0)