380 Lekë


Përshkrimi

  • Intensiv dhe harmonik.Kapsula Espresso Bar kompatibel Nespresso® përmban një përzierje të karakterizuar nga një prani më e madhe e kualitetit te kafesë Robusta e cila i jep pijes një korpozitet mjaft te forte.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44092

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Intensiv dhe harmonik

Kapsula Espresso Bar kompatibel Nespresso® përmban një përzierje të karakterizuar nga një prani

më e madhe e kualiteit te  kafesë Robusta e cila i jep pijes një korpozitet mjaft te forte.

Shtimi i kualiteteteve të rafinuara te Arabikes të pjekura individualisht ben që ky ekspres i forte të

shprehë më së miri karakteristikat e kremozitetit intensiv dhe te shijes mjaf komplete.

10 kapsula te pershtateshme (kompatibel) me cdo makineri sistem Nespresso.

Intensiteti 12 nga 12

 

 

Reviews (0)