380 Lekë


Përshkrimi

  • Kapsula Puro Arabica 100% përmban tetë kualitete Arabike të zgjedhura me kujdes.
  • Aroma fragrante dhe floreale me ndjesi të jaseminit.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44093

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Puro Arabica 100% përmban tetë kualitete Arabike të zgjedhura me kujdes.
 
Aroma fragrante dhe floreale me ndjesi të jaseminit. Shija është e plotë, me një ëmbëlsi të theksuar.
 
Dhuron një retrogusto delikate dhe qendruese me kalimin e kohës. Kafetë Arabike te përdorura kanë një
 
përmbajtje të ulët kafeine.
 
10 kapsula te pershtateshme (kompatibel) me cdo makineri sistem Nespresso.

Intensiteti 8 nga 12

Reviews (0)