380 Lekë


Përshkrimi

  • Kapsula Espresso Armonioso permban nje mishele te studiuar per te intensifikuar guston e ekspresit klasik Italian si ne korpozitet ashtu dhe ne kremozitet.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44089

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Espresso Amonioso permban nje mishele te studiuar per te intensifikuar guston e ekspresit Italian si ne

korpozitet ashtu edhe ne kremozitet.Perbehet nga nje mishele e kualiteteve Arabike te embela nga me te mirat e

Amerikes Qendrore dhe Santos Braziliane.Korpozitetin ia siguron mishelimi i metejshem me disa kualitete

Robustash te shkelqyera.

10 kapsula te pershtateshme (kompatibel) me cdo makineri sistem Nespresso.

Intensiteti 9 nga 12

Sistemi i makinerise se ekspresit: Makine Nespresso

 

Produktet që keni parë

Reviews (0)