380 Lekë


Përshkrimi

  • Kafe Organike.Mishela Espresso BIO ndjek vlerat e respektimit te natyres,te ushqimit te shendetshem te kontrolluar e te certifikuar.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44090

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kafe Organike.Mishela Espresso BIO ndjek vlerat e respektimit te natyres,te ushqimit te shendetshem te

kontrolluar e te certifikuar. Shija e kafesë shprehet ne potencialin e saj maksimal pasi eshte kultivuar pa

përdorimin e pesticideve dhe plehrave kimike.

10 kapsula kompatibel me ekspreset e sistemit Nespresso.

Intensiteti 7 ne 12.

Sistemi i makinerise se ekspresit: Makine Nespresso

Produktet që keni parë

Reviews (0)