380 Lekë


Përshkrimi

  • Single Origin.
  • E embel me trup te mesëm, retrogusto arrash dhe aromë buke të thekur.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44098

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Don Cortez Brasile Nespresso

Këto kapsula përmbajnë kafe nga zona Cerrado në shtetin e Minas Gerais në rreth 800 metra mbi nivelin e detit.

Në filxhan është e ëmbël , shpesh me retrogusto të arrave dhe aromë buke të thekur.

10 kapsula te pershtateshme (kompatibel) me cdo makineri sistem Nespresso.

Produktet që keni parë

Reviews (0)