380 Lekë


Përshkrimi

  • Single Origin.Shije e ëmbël, trup i mesëm, pak aciditet dhe arome e pasur lulesh.
  • Rritur në kushte ideale klimatike dhe tokësore për kultivim.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44097

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kjo kafe është rritur në një lartësi prej rreth 1500 metra në kushte ideale klimatike dhe tokësore për kultivim.

E përpunuar në lagështi dhe e përzgjedhur së pari në mënyrë elektronike dhe pastaj manuale, fiton një shije të

pastër, të ëmbël dhe me pak acidite në filxhan. Trup i lehtë dhe aromë e pasur lulesh.

10 kapsula te pershtateshme (kompatibel) me cdo makineri sistem Nespresso.

Intensiteti 5 nga 12

Produktet që keni parë

Reviews (0)