380 Lekë


Përshkrimi

  • Kapsula Espresso Dekafeinato është rezultat i një përzgjedhje të vazhdueshme të kafeve më të përshtatshme të gjelbërta dhe një studimi të vazhdueshëm mbi proceset e dekafeinimit.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44091

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Espresso Dekafeinato është rezultat i një përzgjedhje të vazhdueshme të kafeve jeshile më të

përshtatshme dhe një studimi të vazhdueshëm mbi proceset e dekafeinimit, me qëllim ruajtjen e cilësisë

së kafes, të kremozitetit kompakt e të vazhdueshëm, te aromës fragrante e asaj te frutave, shijes se plotë

dhe te bute, pa ndikimin e kafeinës.

10 kapsula te pershtatshme me cdo makineri sistem Nespresso.

Intensiteti 6 nga 12.

Sistemi i makinerise se ekspresit: Makine Nespresso

Reviews (0)