380 Lekë


Përshkrimi

  • Ekuilibër i shkëlqyeshëm dhe kremositet delikat.
  • Një ekspres jashtëzakonisht i ëmbël.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44094

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ekuilibër i shkëlqyeshëm dhe kremositet delikat. Mishele kualitetesh Arabike të rafinuara dhe të zgjedhura me

kujdes. Rezultati perfundimtare është një kafe lehtesisht cremose, me aromë lulesh e petale trëndafili.

Një ekspres jashtëzakonisht i ëmbël dhe delikat.

Produktet që keni parë

Reviews (0)