380 Lekë


Përshkrimi

  • Kapsula përmban një përzierje të përbërë nga 50% kualitet kafesh Arabike dhe 50% kualitete kafesh Robusta, te cilat i japin kafes pijeve një korpozitet mjaft te pasur e te forte. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44841

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula përmban një përzierje të përbërë nga 50% kualitet kafesh Arabike dhe 50% kualitete kafesh Robusta,

te cilat i japin kafes pijeve një korpozitet mjaft te pasur e te forte.

Në filxhan shija është harmonike dhe trupi i ekuilibruar.

Intensitet 10 nga 12.

Paketim 10 kapsula nespresso kompatibel per cdo ekspres te sistemit nespresso.

Reviews (0)