380 Lekë


Përshkrimi

  • Espresso Ethiopia Single Origin eshtë kafeja më aromatike në botë, me aroma të forta jasemini dhe petalesh trëndafili.
  • Jashtëzakonisht e ëmbël, me korpozitet mesatar dhe mjaft likeroze.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44095

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Rritur në tokat vullkanike, nga 1300 në 2100 metra mbi nivelin e detit, me një klimë mjaft stabel midis

stinëve me shi dhe thatësirave.Eshtë kafeja më aromatike në botë, me aroma të forta jasemini dhe petalesh

trëndafili. Jashtëzakonisht e ëmbël, me korpozitet mesatar dhe mjaft likeroze.

Retrogusto qe mbetet ne kohe dhe shumë e këndshme.

10 kapsula te pershtateshme (kompatibel) me cdo makineri sistem Nespresso.

Intensiteti 7 nga 12

Produktet që keni parë

Reviews (0)