380 Lekë


Përshkrimi

  • Trup i ëmbël dhe çokollatoz, aciditet i lehte dhe floreal. 
  • Një kafe e shkëlqyer e cila në filxhan shpreh aromë lulesh e ndonjëherë me aludime të bimëve alpine.
  • Shija është shumë e ëmbël dhe retrogusto çokollatë. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44096

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Trup i ëmbël dhe çokollatoz, aciditet i lehte dhe floreal.

Kultivuar në lartësi nga 1600 deri në 2000 metra në Guatemala. Prodhuesit e vegjël ende përdorin sisteme

tradicionale si për kultivimin ashtu edhe për korrjen dhe përpunimin e qershive te kafes.

Rezultati është një kafe e shkëlqyer e cila në filxhan shpreh aromë lulesh ndonjëherë me aludime

të bimëve alpine. Shija është shumë e ëmbël dhe retrogusto çokollatë; trup i plotë dhe aciditet i lehte.

10 kapsula te pershtateshme (kompatibel) me cdo makineri sistem Nespresso.

Produktet që keni parë

Reviews (0)