380 Lekë


Përshkrimi

  • Ekspres i forte me trup te plote dhe arome intensive.
  • Kjo mishele vjen si rrjedhoje e përzierjes te kualiteteve nga të zgjedhurat e kafeve Robusta dhe Arabike.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44837

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ekspres i forte me trup te plote dhe arome intensive.

Kjo mishele vjen si rrjedhoje e përzierjes te kualiteteve nga të zgjedhurat e kafeve Robusta dhe Arabike.

Rezultati i përzierjes dhe pjekjes së ngadaltë individualisht për secilën nga kualitetet, sjell prane jush nje

ekspres te forte me trup te plote dhe ne aromë mjaft intense.

Intensiteti 12 nga 12.

Kuti me 10 kapsula. Per cdo ekspres te sistemit Nespresso.

Produktet që keni parë

Reviews (0)