608 Lekë


Përshkrimi

  • 16 kapsula kompatibel me sistemin Lavazza A Modo Mio.
  • Kapsula Espresso Bar përmban një përzierje të karakterizuar nga një prani më e madhe e kafesë Robusta e cila i jep kafes një trup korpoz dhe vendimtar. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 45069

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Espresso Bar përmban një përzierje të karakterizuar nga një prani më e madhe e kafesë Robusta e cila i jep kafes një trup korpoz dhe vendimtar.

Shtimi i kualiteteve Arabica të pjekura individualisht, ben që ky ekspres i fortë të shprehë më së miri karakteristikat e kremoziteti intens dhe shije maft komplete.

Kapsula kompatibel me cdo ekspres te sistemit Lavazza A Modo Mio.

Marka tregtare Lavazza a modo mio nuk është në pronësi të prodhuesit dhe kompanive të lidhura me të.

Reviews (0)