570 Lekë


Përshkrimi

Përzierje e Robustas Aziatike me shije të fortë dhe të mirë përcaktuar, bashkuar me Arabikën që thekson aromën dhe ëmbëlsinë.

Rezultati është një kafe intensive, për të marrë sasinë e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31120

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

819 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
649 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
620 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
849 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 800 L
2 700 Lekë
3 500 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (91)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Përzierje e Robustas Aziatike me shije të fortë dhe të mirë përcaktuar, bashkuar me Arabikën që thekson aromën dhe ëmbëlsinë.

Rezultati është një kafe intensive, për të marrë sasinë e duhur të energjisë.

Pako permban 10 kapsula

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews


fast delivery

Ai momenti kur sheh qe te ka mbarruar kafeja por perton te zbresesh :) faleminderit per sherbimin korrekt

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews


fast delivery

Ai momenti kur sheh qe te ka mbarruar kafeja por perton te zbresesh :) faleminderit per sherbimin korrekt