1 200 Lekë


Përshkrimi

  • Një koncentrat ëmbëlsie dhe energjie, me përmbajtje te ulet sheqeri.
  • Pa gluten, pa laktozë, pa yndyrna të hidrogjenizuara.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44506

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Kafe Kakao Xhinseng Dolce Gusto

Permban Qumesht pa laktoze.

Një koncentrat ëmbëlsie dhe energjie, me përmbajtje te ulet sheqeri.

Pa gluten, pa laktozë, pa yndyrna të hidrogjenizuara.

Kuti me 30 kapsula.

Per cdo ekspres sistem Dolce Gusto.

Reviews (0)