1 200 Lekë


Përshkrimi

Kafe me qumesht dhe Xhinseng. Kremoze me një shije intense, dhe retrogusto karakteristike karameli.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44508

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Kafe Qumesht Xhinseng Dolce Gusto

Kafe me qumesht dhe xhinseng. Kremoze me një shije intense, dhe retrogusto karakteristike karameli.

Gin-co është pija me perberje rrenjesh te Ginsengut, e cila eshte pjesa më fisnike e bimës, e pasur me veti mjaft te shendetshme.

Paketimi permban 30 kapsula

Kapsula per cdo makineri te sistemit Dolce Gusto.

Reviews (0)