608 Lekë


Përshkrimi

  • 16 kapsula kompatibel me sistemin Lavazza A Modo Mio
  • Kapsula Pure Arabica përmban tetë kafe të zgjedhura me kujdes te llojit Arabica.
  • Aroma është mjaft frutore dhe anon nga petalet e jaseminit dhe te trëndafilit, shija është e plotë, me një ëmbëlsi të theksuar. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 45070

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Pure Arabica përmban tetë kafe të zgjedhura me kujdes te llojit Arabica.

Aroma është mjaft frutore dhe anon nga petalet e jaseminit dhe te trëndafilit, shija është e plotë, me një ëmbëlsi të theksuar.

Shija eshte delikate dhe vazhdon te mbetet gjate ne qiellze me kalimin e kohës.

Kafet e llojit Arabica kanë një përmbajtje të ulët kafeine. Për këtë arsye mund të konsumohet këndshëm disa herë në çdo kohë të ditës.

Kapsula kompatibel me cdo ekspres te sistemit Lavazza A Modo Mio.

Marka tregtare Lavazza a modo mio nuk është në pronësi të  prodhuesit dhe kompanive të lidhura me të.

Reviews (0)