1 200 Lekë


Përshkrimi

  • Nje pije e re magjike me ngjyre blu.
  • Prodhuar për tu shijuar me qiellzë e me sy! 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44507

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10 L
390 Lekë
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Unicorn Milk Dolce Gusto

Nje pije e re magjike me ngjyre blu. Prodhuar për tu shijuar me qiellzë e me sy!

Përgatitur me përbërës të veçantë, si qumështi kokosit dhe spirulina, alga detare me veti tonifikuese e cila i jep edhe ngjyren.

Lëreni veten të transportoheni në një botë magjike! Thjesht e parezistueshme në natyralitetin e saj.

Nuk permban kafe.Nuk permban laktozë.Nuk permbam yndyrna vegjetale te hidrogjenizuara.

Nuk permban Gluten.Nuk permban dhe nuk rrjedh nga OGM sipas rregullores CE.

Kuti me 30 kapsula.

Per cdo ekspres sistem Dolce Gusto.

Reviews (0)