390 Lekë


Përshkrimi

Kapsula Mon Cheri per ekspresin Mon Cheri

Nje zgjedhje mes 4 mishelave te ndryshme, per te kenaqur shijet tuaja te ndryshme.

Kapsula te pershtatshme per bare, zyra por edhe per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27626

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

549 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
520 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
749 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 800 L
2 700 Lekë
3 500 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (88)
4 ne stok
400 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kapsula Mon Cheri per ekspresin Mon Cheri

Nje zgjedhje mes 4 mishelave te ndryshme, per te kenaqur shijet tuaja te ndryshme.

Kapsula te pershtatshme per bare, zyra por edhe per shtepine tuaj. Nje pako permban 10 kapsula

Vellutato – Honduras.

Nje perzierje e kokrrave te perzgjedhura t kafes Arabika, duke na dhene nje kafe ne forme perfekte e cila dallohet per shijen e cokollates dhe te frutave.

Intensiteti i pjekjes siguron një kafe shume të mirë dhe një krem të dendur.

Produktet që keni parë

Reviews (0)