819 Lekë


Përshkrimi

16 Kapsula A Modo Mio Lavazza  Passionale 

Nga Arabica Braziliane, Aziatike dhe Qendrore dhe e Amerikës së Jugut, një ekspres intensiv dhe me aromë

harmonike, i cili nuk mund të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43514

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

400 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
900 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 48 L
560 Lekë
608 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30 L
350 Lekë
380 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

16 Kapsula A Modo Mio Lavazza  Passionale 

Nga Arabica Braziliane, Aziatike dhe Qendrore dhe e Amerikës së Jugut, një ekspres intensiv dhe me aromë

harmonike, i cili nuk mund të ndihmojë, por të mburremi me aromën e tij pak të karamelizuar dhe lë të kuptohet

çokollata. Pasion i plotë. Një Modo Mio vjen në jetë nga përvoja dhe pasioni i Lavazzës për kafenë: një sistem i

përbërë nga përzierje, përzgjedhje me origjinë të vetme dhe një sërë makinash që i përshtaten çdo nevoje.

Kapsulat e kafesë Lavazza punojnë në të gjitha makinat e kafesë Lavazza A Modo Mio.

Paketimi permban 16 kapsula

Produktet që keni parë

Reviews (0)