9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Ekspres Mon Cheri + kapsula

I pari ekspres me Timer(minutazh). Llogarit kohen e pergatitjes sipas llojit te kafes qe keni kerkuar

Depozita e ujit ka kapacitet 600ml. Me pjesen e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27617

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

390 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (65)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 590 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
13 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
22 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (65)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
570 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ekspres Mon Cheri + kapsula

I pari ekspres me Timer(minutazh). Llogarit kohen e pergatitjes sipas llojit te kafes qe keni kerkuar

Depozita e ujit ka kapacitet 600ml. Me pjesen e mbajteses se gotes qe levizet

Ekspresi vjen ne tre ngjyra te ndryshme se bashku me 40 kapsula

Ne paketim do te gjeni edhe kapsulat me kater shije te ndryshme decaffeinato, intenso, cremoso dhe vellutato

Ekspresi mund te mbaje deri ne 10 kapsula brenda. Qendron standbye deri ne 15 minuta per te kursyer energji

Me tregues per sasine e kafes qe deshironi.

Expresi i dedikuar kapsulave me teknlologjinë Nespresso ofron edhe:

Vendosje e thjeshtë e kapsulave.

Përgatitje e thjeshtë dhe automatike e kapsulës.

Ekstrakt me presion të lartë (19 bar) për çlirimin e të
gjitha aromave.

Rrjedhje optimale dhe shpërndarje e ujit përmes kafesë.

kapsula e përdorur hidhet automatikisht në një enë grumbullimi.

Zbuloni shijet e kafese se origjines nepermjet fjales se fundit te teknologjise, vetem me ekspresin “Mon Chéri”.

E bere per tu shijuar!

Specifikat

Marka Mon Chéri
Fuqia ne Watt 1200 W
Kapaciteti (ne Litra) 600ml

Produktet që keni parë