9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makineri ekspresi
  • 14 kapsula te perfshira ne paketim
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 42866

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 390 Lekë
Shitur (67)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (297)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (17)
4 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
890 Lekë
Shitur (70)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
- 1000 L
5 490 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2000 L
1 590 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
4 ne stok
New
790 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
New
790 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
New
690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (18)
2 ne stok
- 21 L
99 Lekë
120 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (90)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (87)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Me nje madhesi te vogel, kompakte, te pershtatshme per hapesira te ngushta, dizajni gjithashtu garanton

thjeshtesine e perdorimit: 2 butona, per secilin lloj ekspresi (normal / te gjate), ndalimin automatik dhe nje sistem

automatik te debimit te kapsulave. Ekspresi ka te perfshire ne paketim 14 kapsula, 7 kapsula kafe normale

dhe 7 kapsula kafe intenso

Makina ekspres punon vetem me kapsula Iperespresso ILLY.

SISTEMI IPERESPRESSO, eshte nje sistem i mbyllur qe perdor kapsula ILLY. Nje sistem inovativ kapsulash, krijuar

nga shpikesi i sotem i ekspresit. Para-infuzion dhe emulsion garantojnë nje produkt me cilesi te larte: kremoze, me

me shume arome dhe ne temperaturen e duhur. Ky sistem bazohet ne perdorimin e kapsulave ilire, kapsulave qe

kane një dhome inteligjente ekstraktimi qe permireson konsistencen dhe shijen e kafese brenda. Kafeja rrjedh

direkt ne filxhan, nuk ka kontakt te drejtperdrejte me pajisjen

*Per kete model ekspresi mund te perdoren vetem kapsulat e markes iLLY 

SPECIFIKIMET TEKNIKE:

Dy cilesime te vellimit te programueshem

Mbyllja automatike Sistemi i shpejte i karikimit te kapsulave

Evakuimi automatik i kapsulave te perdorura

Kursim i energjise pas 15 minutash

Presioni i pompes: 19 bar

Ene mban: 8 kapsula

Dy pozicione per filxhanin

Permasa: 100x300x265mm

Reviews (0)