550 Lekë
570 Lekë
Kurseni 20 Lekë


Përshkrimi

Përzierje e Robustas Aziatike me shije të fortë dhe të mirë përcaktuar, bashkuar me Arabikën që thekson aromën dhe ëmbëlsinë.

Rezultati është një kafe intensive, për të marrë sasinë e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31120

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
890 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
- 4000 L
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 3500 L
SHITUR New
8 490 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (26)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
- 1000 L
5 490 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2000 L
1 590 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
New
890 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
New
790 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
New
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1000 L
1 590 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
- 21 L
99 Lekë
120 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (85)
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (53)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (76)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4910 L
SHITUR
9 990 Lekë
14 900 Lekë
Shitur (27)
Nuk ka me gjendje
33 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Përzierje e Robustas Aziatike me shije të fortë dhe të mirë përcaktuar, bashkuar me Arabikën që thekson aromën dhe ëmbëlsinë.

Rezultati është një kafe intensive, për të marrë sasinë e duhur të energjisë.

Pako permban 10 kapsula

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fast delivery

Ai momenti kur sheh qe te ka mbarruar kafeja por perton te zbresesh :) faleminderit per sherbimin korrekt

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fast delivery

Ai momenti kur sheh qe te ka mbarruar kafeja por perton te zbresesh :) faleminderit per sherbimin korrekt