570 Lekë


Përshkrimi

Përzierje e Robustas Aziatike me shije të fortë dhe të mirë përcaktuar, bashkuar me Arabikën që thekson aromën dhe ëmbëlsinë.

Rezultati është një kafe intensive, për të marrë sasinë e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31120

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
890 Lekë
Shitur (70)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
- 1000 L
5 490 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2000 L
1 590 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
4 ne stok
New
790 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
New
790 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
New
690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (18)
2 ne stok
- 21 L
99 Lekë
120 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (90)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (87)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Përzierje e Robustas Aziatike me shije të fortë dhe të mirë përcaktuar, bashkuar me Arabikën që thekson aromën dhe ëmbëlsinë.

Rezultati është një kafe intensive, për të marrë sasinë e duhur të energjisë.

Pako permban 10 kapsula

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fast delivery

Ai momenti kur sheh qe te ka mbarruar kafeja por perton te zbresesh :) faleminderit per sherbimin korrekt

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fast delivery

Ai momenti kur sheh qe te ka mbarruar kafeja por perton te zbresesh :) faleminderit per sherbimin korrekt