890 Lekë


Përshkrimi

16 Kapsula A Modo Mio Lavazza  Passionale 

Nga Arabica Braziliane, Aziatike dhe Qendrore dhe e Amerikës së Jugut, një ekspres intensiv dhe me aromë

harmonike, i cili nuk mund të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 43514

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
890 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 20 L
550 Lekë
570 Lekë
Shitur (480)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
- 4000 L
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 3500 L
SHITUR New
8 490 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (26)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
- 1000 L
5 490 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2000 L
1 590 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
New
890 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
New
790 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
New
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1000 L
1 590 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
- 21 L
99 Lekë
120 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (85)
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (53)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (76)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4910 L
SHITUR
9 990 Lekë
14 900 Lekë
Shitur (27)
Nuk ka me gjendje
33 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

16 Kapsula A Modo Mio Lavazza  Passionale 

Nga Arabica Braziliane, Aziatike dhe Qendrore dhe e Amerikës së Jugut, një ekspres intensiv dhe me aromë

harmonike, i cili nuk mund të ndihmojë, por të mburremi me aromën e tij pak të karamelizuar dhe lë të kuptohet

çokollata. Pasion i plotë. Një Modo Mio vjen në jetë nga përvoja dhe pasioni i Lavazzës për kafenë: një sistem i

përbërë nga përzierje, përzgjedhje me origjinë të vetme dhe një sërë makinash që i përshtaten çdo nevoje.

Kapsulat e kafesë Lavazza punojnë në të gjitha makinat e kafesë Lavazza A Modo Mio.

Paketimi permban 16 kapsula

Produktet që keni parë

Reviews (0)