1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Xhezve Elektrike e markes DSP
  • Pergatisni kafe turke me shije
  • Ju kursen kohe dhe kafja shijon me shume
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27710

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

22 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 590 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
13 590 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 390 Lekë
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 390 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
1 590 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm

Përshkrimi

Xhezve Elektrike e markes DSP modeli KA3027A

Me elektricitet, me elemente çeliku dhe inoksi qe mundesojne nxehjen e shpejte

Drita qe tregojne kur kafja eshte gati.

Fuqia 600W nders akapaciteti mbajtes 300ml

Per te gjithe te apasionuarit pas kafese turke.

Specifikat

Marka DSP
Fuqia ne Watt 600W
Kapaciteti (ne Litra) 300ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)