2 490 Lekë


Përshkrimi

Xhezve elektrike FUEGO DJT-TK0603

Me elektricitet, me elemente çeliku dhe inoksi qe mundesojne nxehjen e shpejte

Drita qe tregojne kur kafja eshte gati.

Fuqia 800W ndersa...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 30301

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
19 550 Lekë
Kurseni 10560 L
Shitur (162)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
13 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
22 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (65)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
570 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm

Përshkrimi

Xhezve elektrike FUEGO DJT-TK0603

Me elektricitet, me elemente çeliku dhe inoksi qe mundesojne nxehjen e shpejte

Drita qe tregojne kur kafja eshte gati.

Fuqia 800W ndersa kapaciteti mbajtes 300ml

Per te gjithe te apasionuarit pas kafese turke

Specifikat

Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Produkt shume i mire

Produkt shume i mire dhe goxha efikas. E ngrof ujin per 5 min.