1 990 Lekë


Përshkrimi

Ibrik i markes Fuego modeli SB-W18-S34

Me fuqi 2100W dhe kapacitet 1.6 litra

Materiali: Inoks / plastike me ngjyre te zeze dhe gri

Me indikator per nivelin e ujit. Per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15521

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik i markes Fuego modeli SB-W18-S34

Me fuqi 2100W dhe kapacitet 1.6 litra

Materiali: Inoks / plastike me ngjyre te zeze dhe gri

Me indikator per nivelin e ujit. Per cajra te nxehte ne cdo kohe dhe shume thjehste

Baza e rrotullueshme.

Me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike.

Ka një rendiment mjaft të lartë duke e ngrohur ujin në temperatura mjaft të larta për një kohë mjaft të shkurtër.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W
Kapaciteti (ne Litra) 1.6 Litra

Produktet që keni parë

Reviews (0)