1 790 Lekë


Përshkrimi

Ibrik Fuego T-807

Fuqia: 1850 - 2200W 

Material - plastik i bardhe

Kapaciteti 1.7 litra

Garancia: 1 vit

Mbyllje automatike

Celes On/off per ndezje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 14210

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik Fuego T-807

Fuqia: 1850 - 2200W 

Material - plastik i bardhe

Kapaciteti 1.7 litra

Garancia: 1 vit

Mbyllje automatike

Celes On/off per ndezje dhe fikje

Tregues te nivelit te ujit 

Rrotullim 360º bazë

Produkt origjinal Fuego.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2200 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)