21 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 18 000 Lekë


Përshkrimi

Mikser e markes DPS 3 ne 1 modeli KM3032

Me ene me kapacitet 10 litra

3 ne 1 me tre koka te ndryshme levizeze sipas gatimit

1 koke per brumra te forte, nje rrahese dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 24325

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
3 190 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikser e markes DPS 3 ne 1 modeli KM3032

Me ene me kapacitet 10 litra

3 ne 1 me tre koka te ndryshme levizeze sipas gatimit

1 koke per brumra te forte, nje rrahese dhe nje per kremera

Fuqi 1500W dhe voltazh 220-240V

Me 6 nivele shpejtesie turbo per rezultatet e deshiruara

Materiali eshte alumin

Me pjesen mbuluese per enen ne menyre qe te mos sperkase perberesit

Ekran i vogel LCD i cili ju tregon procesin

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1500 W
Nivele shpejtesie 6 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë

Vleresimet