35 490 Lekë


Përshkrimi

Kombinat Philips

Modeli: HR7778/00

Fuqia: 1000 W

kapaciteti: 3.4 L

Me 12 nivele shpejtesie

Ngjyra: E zeze me gri

Dimensione: 58 x 38.5 x 59 cm

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 12581

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
3 190 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 18000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kombinat Philips

Modeli: HR7778/00

Fuqia: 1000 W

kapaciteti: 3.4 L

Me 12 nivele shpejtesie

Ngjyra: E zeze me gri

Dimensione: 58 x 38.5 x 59 cm

Pesha: 8 kg

Fuqia ne Volts: 230 Volt

Aksesorët mund të lahen në lavastovilje


Rrahës i dyfishtë për të bardhat e vezëve apo përbërjet kremoze

Rrahës i dyfishtë për të rrahur të bardhat e vezëve (deri në 600% rritje të vëllimit) apo për të krijuar krem të përkryer (deri në 200% rritje vëllimi). Krijimi i ëmbëlsrave tuaja të shijshme nuk ka qenë kurrë më i lehtë!

Kokë metalike për përzierjen e brumit

Së bashku me motorin e fuqishëm, kjo kokë metalike formon shpejt brumë nga përbërësit që keni hedhur. Sapo të formohet brumi, e përpunon atë me forcën dhe fuqinë e duhur për t'ju mundësuar që të bëni lehtësisht bukën më të shijshme.

Teknologjia PowerChop për prerje të shkëlqyer

Teknologjia PowerChop është një kombinim i formës së thikave prerëse, këndit të prerjes dhe tasit të brendshëm që siguron një rezultat të shkëlqyeshëm në përbërësit e butë dhe ato të fortë. Është gjithashtu e përkryer për të bërë pure dhe përzierjen e kekut tuaj!

Butona automatike për brumë buke, rrahje dhe akull

Ky kombinat ushqimor vjen me 3 butona automatikë. Për t'i përzgjedhur ato, thjesht ndizni kontrollorin në pozicionin "ON" dhe shtypni butonin automatik.

Enë me kapacitet të madh dhe blender për të gjithë familjen

Ena ekstra e madhe 3.4 litra ka një kapacitet për përpunim deri në 2 litra duke ju ofruar deri në 7 racione supë, përzierë 7 të bardha veze ose 1.7 kg brumë. Ndërsa ena 2,2 litra përpunon deri në 1.5 litra përbërës për të shijuar deri në 5 gota smoothie gjatë një përzierjeje.

Disqe inoksi që nuk nxihen për të fetëzuar, copëtuar dhe grirë

Ky kombinat ushqimor vjen me një gamë shtesë prej 4 disqesh inoksi: 1 disk grirës për të gjitha llojet e perimeve, 1 disk për të bluar patate ose djathë, 1 disk për prerje të hollë perimesh dhe 1 disk për prerje të trashë patatesh.

Shtrydhëse agrumesh dhe shtrydhëse frutash

Ky kombinat ushqimor përfshin një pajisje profesionale të shtrydhjes së lëngjeve. Në sajë të tubit dhe filtrit të madh me rrjetë metalike, mund të shtrydhë deri në 200% më shpejtë krahasuar me kombinatët e tjerë ushqimor. Dhe falë dizajnit ergonomik, është më e shpejtë për t'u pastruar dhe ruajtur.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 1000 W

Produktet që keni parë

Vleresimet