4 190 Lekë


Përshkrimi

  • Mikser Bosch MFQ3010S
  • 2 aksesore te ndryshem per perzierje
  • Produkt origjinal Bosch.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8518

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikser Bosch MFQ3010S

Fuqia e mixerit eshte 300 w dhe ka 3 nivele shpejtesie.

SuperSilent


Rrahëse e fuqishme dhe jashtëzakonisht e qetë. Zhurma gjatë fuksionimit është zvogëluar ndjeshëm duke përdorur teknologjitë dhe materialet më të fundit.

Peshë e lehtë

Pesha është zvogëluar ndjeshëm për shkak të aplikimit të materialeve më të fundit dhe teknologjisë së motorit, duke e bërë punën më të lehtë dhe më pak të lodhshme.

Funksioni pulse / turbo

Funksioni shtesë pulse / turbo siguron efikasitet maksimal me vetëm një shtypje butoni dhe ju lejon të përgatisni brumin e përsosur ose të përdorni aksesorët shtesë në pjesën e pasme të pajisjes.

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 300W
Nivele shpejtesie 3 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë